26-03-18
Powiat chojnicki. Kradzież pieniędzy z plebanii
ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?
– powiadom policjantów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy z  plebanii w Chojnicach. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy .Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej policji w Chojnicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży pieniędzy z plebanii. Zdarzenie miało miejsce 25 sierpnia 2017r. w Chojnicach przy ul. Ducha Świętego. Sprawca podczas prowadzonych prac remontowych wykorzystał moment nieuwagi wszedł do środka i ukradł pieniądze w kwocie 1900 złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Policji w Chojnicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 52 395 61 05 (dyżurny) lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się osobiście do jednostki Policji.

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.