9-07-20
Czersk. Śladem naszych publikacji
SERCE dla Czerska chce wykonać
nieodpłatnie lokalna firma


Po przeczytaniu artykułów w portalu wizjalokalna.pl na temat potrzeby postawienia pojemnika na nakrętki, Sławomir Rompkowski, właściciel firmy PROD-MET z Czerska, zaoferował nieodpłatne wykonanie wspomnianego pojemnika w kształcie serca – podobnego do tego, które stoi w Rytlu (na zdjęciu).

„Serce” ma stanąć w Czersku. Teraz trzeba tylko znaleźć organizację, podmiot, stowarzyszenie, jednostkę organizacyjną, bądź grupę osób, która zobowiąże się do opróżniania i utrzymania pojemnika w odpowiednim stanie. Podajemy nr tel. dla zainteresowanych do Pana Sławomira Rompkowskiego – tel. 605 233 998

Przypomnijmy, burmistrz zapowiedział już, że wyrazi zgodę na ustawienie pojemnika na terenie publicznym, w uzgodnionym wcześniej miejscu, jeżeli jakaś organizacja, stowarzyszenie czy grupa osób pozyska taki pojemnik i zobowiąże się do jego opróżniania i utrzymania w odpowiednim stanie.

Więcej wkrótce.

(red)

Zobacz również artykuł:
"Czy w Czersku stanie pojemnik na nakrętki?"


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.