30-10-18
Region. Śmiałkowie z Czarnej Wody, Śliwic, Kalisk, Czerska i Łęga
Sezon Morsowania otwarty!

Dnia 28.października 2018 Morsy z Czarnej Wody, Śliwic, Kalisk, Czerska i Łęga spotkały się na polu namiotowym Pod Świerkami (ul. Okrężna 4, Czarna Woda) , żeby rozpocząć nowy sezon zimowych kąpieli.

Impreza zgromadziła entuzjastów tej aktywności, zaawansowanych oraz początkujących, wraz z rodzinami. Po rozgrzewce przeprowadzonej przez panią Annę Biernat ze Szkoły Tańca Esta Fiesta śmiałkowie weszli do Wdy.  Uśmiechy na twarzach morsów były najlepszym dowodem na to, że kąpiel dostarczyła im wielu wrażeń. Po wyjściu z wody na uczestników spotkania czekał żurek przygotowany przez Karczmę Ostoja, chleb ze smalcem, kiełbaski i gorące napoje. Rozmowy przy ognisku trwały do późnych godzin popołudniowych.

Miła, rodzinna atmosfera oraz wspólna pasja sprawiły, że impreza była bardzo udana. Mamy nadzieję, że morsom udało się „zarazić” swoją pasją obserwatorów i za tydzień (niedziela 4 listopada, godz. 14.00, ul. Okrężna 4 ,Czarna Woda) pojawią się nowi śmiałkowie. 

Dziękujemy sponsorom:

Mal-bud Sławomir Malinowski, Karczma Ostoja, Pole namiotowe Pod Świerkami, Tomasz Mroczkiewicz ( radny mijającej kadencji)

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody i Morsy Czarna Woda


Zdjęcia oraz filmy z niedzielnego morsowania:

      Rozgrzewka:                           Kąpiel:

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.