29-03-19
Czersk. Śladem naszych publikacji
Podajemy wynagrodzenia urzędników
czerskiego magistratu – niektóre stanowiska


Znane jest już wynagrodzenie nowego naczelnika Wydziału Bezpieczeństwa i Środowiska Urzędu Miejskiego w Czersku. Przypomnijmy, burmistrz Czerska informował niedawno, że to wynagrodzenie będzie znane w momencie podjęcia pracy przez wspomnianego naczelnika (zobacz artykuł – TUTAJ). Po publikacji artykułu pojawiły się również pytania o wynagrodzenia innych osób na innych stanowiskach.

Poprosiliśmy o udzielnie odpowiedzi na pytania w sprawie zarobków brutto, które mają otrzymywać, otrzymują osoby na poniższych stanowiskach w Urzędzie Miejskim w Czersku:

NACZELNIK WYDZIAŁU BEZPIECZEŃSTWA I ŚRODOWISKA

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ

SEKRETARZ GMINY

PODINSPEKTOR DS. INWESTYCJI - OSOBA WYŁONIONA W WYNIKU OSTATNIEGO NABORU.

Dodaliśmy, że prosimy również o podanie dodatkowych kwot, które mają otrzymywać, otrzymują - osoby na wskazanych stanowiskach - z budżetu gminy Czersk w sytuacji, gdy wykonują, mają wykonywać, inne zadania na rzecz gminy Czersk.

Poniżej odpowiedź sekretarza gminy:

Wynagrodzenia miesięczne brutto:
Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Środowiska:  6 366 zł
Główny specjalista ds. komunikacji społecznej: 6 612 zł
Sekretarz Gminy:  11 000 zł + 2 000 zł z tytułu umowy na stanowisku p.o. Dyrektora SPZOZ
Podinspektor ds. inwestycji: 4 950 zł.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.