13-11-18
Czersk. ZDJĘCIA
Ślubowanie pierwszoklasistów z czerskiej JEDYNKI

Uroczystość ślubowania odbyła się 9 listopada 2018 roku w sali gimnastycznej SP 1 w Czersku, pięknie przystrojonej barwami narodowymi z okazji 100-lecia Niepodległej Polski. Uczestnikami spotkania byli rodzice, dyrekcja szkoły, nauczyciele, zaproszeni goście i główni bohaterowie uroczystości – uczniowie klas pierwszych.

Aby dzieci mogły zostać pasowane na ucznia naszej szkoły musiały zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie i wokalne, a także rozwiązać zagadki. Po pozytywnym zdaniu egzaminu, nadszedł czas na złożenie uroczystego ślubowania. Następnie panie dyrektor Bożena Spica i Danuta Szlachcikowska dokonały pasowania na Ucznia Szkoły Podstawowej nr1 im. Janusza Korczaka wszystkich dzieci klas pierwszych. Po tym ważnym momencie uczniowie otrzymali dyplomy od wychowawczyń, życzenia i prezenty od zaproszonych gości. Prezentem od starszych kolegów i koleżanek był piękny program artystyczny prezentujący ich talenty. Na zakończenie uroczystości wszyscy otrzymali „kuferki obfitości” i w radosnym nastroju wraz ze swoimi paniami i rodzicami rozeszli się do sal.

Organizatorzy SP1Czersk

GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.