3-10-19
Czersk. 5 października, godz. 15.00
Sobotni szlagier kolejki w Czersku!
Borowiak kontra wicelider

Szlagierem 8. kolejki spotkań będzie bez wątpienia pojedynek lidera rozgrywek – MLKS Borowiaka Czersk, a zajmującym drugą pozycję – KS Skorzewo. Zwycięstwo jednej z ekip przybliży ich do upragnionego awansu do V ligi.

W ostatniej kolejce obie drużyny pewnie zdobyły komplet punktów. Piłkarze Borowiaka wygrali na wyjeździe z ostatnią w tabeli LKP Nowa Karczma (1:4), a zawodnicy KS Skorzewo wygrali przed własną publicznością 4:2 z GKS Bobowo.


Sobotnie spotkanie w Czersku można nazwać mianem o sześć punktów, bowiem w przypadku wygranej czerszczan ich przewaga nad KS Skorzewo wzrośnie do sześciu oczek, a przy ewentualnym zwycięstwie gości zespoły zrównają się liczbą punktów. W takich meczach trudno jest wskazać zdecydowanego faworyta, bowiem obie drużyny na ogół będą sparaliżowane stawką tego spotkania, a o wygranej może zadecydować jeden prosty błąd przeciwnika.

– Na razie jesteśmy na dobrej drodze, nie pozostaje nam nic innego jak walczyć o kolejne trzy punkty. Przed nami ciężki mecz, który wiele nam powie o sile naszego zespołu – dyplomatycznie przed konfrontacją z wiceliderem mówi trener Borowiaka Artur Papierowski.

Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 5 października o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim w Czersku. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców!

MLKS Borowiak Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.