19-06-18
Gm. Czersk. `Ręce opadają`
Sołtys do złodzieja: Oddaj kamienie!

Zenon Konefka, sołtys sołectwa Złotowo apeluje za naszym pośrednictwem do złodzieja:  – Oddaj kamienie, które zabrałeś z placu rekreacyjnego!

Sołtys z członkiem rady sołeckiej Gerardem Mientkim (na zdjęciu poniżej) informują o kradzieży kamieni z kręgu do rozpalania ogniska zlokalizowanego na gminnej działce (ul. Złotowska), gdzie powstaje teren rekreacyjny. Wkrótce mają się tam pojawić też ławeczki, a w przyszłości zadaszenie – wiata. W perspektywie ma powstać również świetlica wiejska sołectwa Złotowo.

- Ręce opadają, jeśli już ktoś kradnie kamienie. Krąg w czynie społecznym ułożyli mieszkańcy, dodatkowo posprzątali teren na działce.  Szkoda, że ktoś nie dba o wspólne dobro. Apeluję do złodzieja - oddaj kamienie, które zabrałeś z placu rekreacyjnego! - mówi sołtys Konefka.

(red)Na zdjęciu od lewej Gerard Mientki  i Zenon Konefka, pokazują
zniszczony krąg do ogniska. 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.