18-01-19
Czersk. W czerskim Centrum Informacji Turystycznej
Spotkanie autorskie
z dr Urszulą Piskorzyńską z d. Piekarek


Wczoraj (17.01) odbyło się spotkanie autorskie z Panią dr Urszulą Piskorzyńską, która przedstawiła swoją książkę „Zamalowane freski”.

Sylwetkę autorki oraz jej rodziny przedstawił w ciepłych słowach Pan Henryk Sikorski. Spotkanie podzielone było na kilka odcinków, z których każdy ukazywał część historii trzech pokoleń rodziny Pani Urszuli. Poszczególne fragmenty książki czytane były przez znajomych autorki. Mieszkańcy zachwyceni cudownym wieczorem, podziękowali gromkimi brawami.

Pani Urszula wraz z mężem przygotowali także miłą muzyczną niespodziankę. Spotkanie zakończyło się odśpiewaniem piosenki Maryli Rodowicz „Niech żyje bal”, do którego włączyli się wszyscy zebrani.

Pieniądze ze sprzedaży książek autorka przekaże na Fundację „Dom Rain Mana”, który powstanie w Kwiekach. Więcej na temat fundacji można przeczytać na stronie www.domrainmana.pl

Książki można jeszcze zakupić w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku w cenie 30,00 zł.

CIT Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.