10-09-21
Czersk. Podziękowanie
Spotkanie przy ognisku

Słoneczna, wrześniowa aura skłoniła członków Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Czerskiej i czerskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego do zorganizowania popołudniowego spotkania przy ognisku.

W czwartek 9 września 2021, korzystając z gościnności leśniczego Leśnictwa Czersk, pana Eligiusza Osowickiego, spotkaliśmy na ognisku przy Izbie Przyrodniczo – Leśnej w Czersku. Była to świetna okazja do rozmów na każdy temat i możliwość bliższego poznania się. Oczywiście, był też wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary. Niezawodny okazał się też pan Ryszard Ossowski, właściciel lokalu „Na Fali”, który uraczył nas pyszną grochówką. Wiadomo, że jak ognisko to było też pieczenie kiełbasek.

Było to naprawdę udane spotkanie i mile spędzone popołudnie, dlatego serdecznie dziękujemy organizatorom, naszym Prezesom, pani Bogumile Milewskiej i panu Andrzejowi Sabiniarzowi.
Mamy nadzieję, że tradycja spotkań przy ognisku będzie kontynuowana.

Aleksandra Zapłacka

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.