30-07-20
Gm. Czersk. Dożynki ograniczone do dziękczynnej mszy świętej
Spotkanie z sołtysami –  wkrótce ostateczny
harmonogram zebrań


Wczoraj (29.07) burmistrz Czerska spotkał się z sołtysami i przewodniczącymi osiedli. Rozmawiano m.in. o podziale środków (szczegółowa informacja w tej kwestii pojawi się niebawem).

Włodarz przedstawił wstępny harmonogram zebrań z mieszkańcami, który może jednak ulec zmianie co do terminów i miejsc (najprawdopodobniej zebrania mają się odbyć do końca września br.)
- Może też zmienić się sytuacja epidemiczna. Nie będziemy nikogo wprowadzać w błąd, więc ostateczny harmonogram zostanie podany do wiadomości publicznej na przełomie sierpnia i września – mówi burmistrz Przemysław Biesek-Talewski.

Dożynki ograniczone do dziękczynnej mszy świętej
Ponadto po dyskusji przeprowadzonej z sołtysami i wysłuchaniu ich głosów i opinii ustalono wspólnie, że tegoroczne Rolniczo-Leśne Dożynki Gminy Czersk zostaną ograniczone do dziękczynnej mszy świętej, z udziałem delegacji poszczególnych sołectw.
- Jej termin i miejsce podam po dokonaniu uzgodnień z proboszczami naszych parafii – dodaje włodarz.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.