5-03-20
Czersk. ZDJĘCIA, WYNIKI
Srebro w półfinale wojewódzkim

Udanie, choć nieco pechowo, uczennice klas VI SP nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku zaprezentowały się w tegorocznym Półfinale ID w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

W rozgrywanych 25 lutego w Nowej Karczmie zawodach, w których zagrały najlepsze zespoły powiatów: starogardzkiego, pruszczańskiego, kościerskiego oraz chojnickiego, nasze dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu. Szczególnie dramatyczny przebieg miało spotkanie decydujące o wygranej w turnieju, w którym zmierzyły się gospodynie z czerszczankami. To spotkanie zakończyło się dwupunktowym zwycięstwem dziewcząt reprezentujących Nową Karczmę, mimo że przez większość czasu to nasze zawodniczki utrzymywały prowadzenie. Pozostałe spotkania uczennice „Dwójki” rozstrzygnęły na swoją korzyść bez większych problemów.

Wyniki:

SP 2 Czersk SP Przywidz 11 – 1

SP Nowa Karczma SP Czarna Woda 17 – 3

SP Przywidz SP Czarna Woda 9 – 3

SP 2 Czersk SP Nowa Karczma 14 – 16

SP Nowa Karczma SP Przywidz 14 – 3

SP Czarna Woda SP 2 Czersk 6 – 14


Klasyfikacja:

I miejsce  – SP Nowa Karczma

II miejsce – SP nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku

III miejsce – SP Przywidz

IV miejsce – SP Czarna Woda


Skład czerskiej drużyny: Marysia Jażdżewska, Marcelina Kołatka, Kaja Czapiewska, Maja Czapiewska, Zuzia Bona, Zuzia Fryca, Ola Kroplewska, Marcelina Czapiewska, Amelia Narloch, Julia Medock, Wiktoria Tuszkowska. Trenerem zespołu jest Wojciech Linda.

Hala Sportowa w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.