17-10-19
Powiat chojnicki. Lista, zdjęcia
Starostwo Powiatowe - nagrody dla nauczycieli

Od kilku lat w Starostwie Powiatowym w Chojnicach przyznawane są Nagrody Starosty Chojnickiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym roku zostały na nie przeznaczone 62 tys. zł.

Nauczyciele oprócz gratyfikacji finansowej otrzymali pamiątkowe pióra. Jak podkreślał Starosta Chojnicki Marek Szczepański bynajmniej nie po to, aby wpisywać nimi jedynki w dziennikach lekcyjnych. Podkreślił, że powiat będzie się zabiegał o to, aby realizować kolejne projekty w placówkach, dla których organem prowadzącym jest powiat. – Jesteśmy też otwarci na to, co mówią dyrektorzy jak też nauczyciele. Pracujecie z uczniami i wiecie najlepiej, jakie są ich zainteresowania – mówił starosta.  Podziękował nauczycielom za prace oraz za to, że cały czas podnoszą swoje umiejętności.


Powiększ - tutajLista nagrodzonych nauczycieli:

Monika Siegmiller-Kamińska, Hanna Nowicka-Szypryt, Jacek Borzyszkowski, Aleksandra Kosiedowska-Ordza, Alicja Łuszczak, Radosław Gierek, Brygida Stopa, Grażyna Jarczyńska, Gabriela Przytarska, Sabina Słomińska, Elżbieta Grabowska-Antkowiak, Bartosz Jabłonecki, Beata Leszczyńska, Anna Kostrzewska Justyna Grabańska, Emilia Wojcieszczyk, Rafał Łoński, Wioleta Golińska, Beata Husarek-Gawin, Kamil Trzebiatowski.  

Nagrody Pomorskiego Kuratora Oświaty otrzymali: Leszek Mroziński - dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku

Dorota Osowicka - nauczyciel II LO im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach

Starostwo Powiatowe w Chojnicach

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.