Artykuł reklamowy

Strzelnica „Hornet” w gm. Czersk!
Już otwarte! Zapraszamy!

Lokalizacja strzelnicy:
BĘDŹMIEROWICE 71, 89-652 Łąg
(5km od Czerska i 100km od Trójmiasta)

Serdecznie zapraszamy na strzelanie z broni obiektowej. Na stanie jest ponad 60 jednostek broni palnej sportowej i bojowej. Kręci Cię broń i strzelanie, chcesz spróbować swoich sił i umiejętności, nauczyć się strzelać zadzwoń i umów się na strzelanie.  Masz skończone 12 lat to już możesz u nas strzelać. Przyprowadź ze sobą rodzica i do dzieła. Pod numerem telefonu 602 660 841 można rezerwować strzelanie i uzyskać wszystkie niezbędne informacje odnośnie strzelnicy.

Nasza strzelnica jest obiektem odkrytym na świeżym powietrzu. Mieści się na kilkunastohektarowej posesji.  Strzelnicą opiekuje się Stowarzyszenie Strzeleckie „Hornet”.

Zaczęliśmy od jednego toru długości 150m. W planach najbliższych jest tor 250m, tory 100m, 50m, 25m i kilka torów do strzelania dynamicznego.

Skupiamy się głównie na strzelaniu dynamicznym więc tory będą ciekawe i można powiedzieć, że niespotykane w naszym kraju. Mamy dużo miejsca by improwizować i stworzyć coś innego niż na innych strzelnicach.

Dla osób z bronią pneumatyczną również zamierzamy przygotować oddzielne tory by każdy kto posiada np. wiatrówkę mógł u nas spokojnie postrzelać.

Nie zapominamy również o łucznikach i broni cięciwowej. W planach specjalny leśny tor z celami 3D dla łuczników.

Zapraszamy strzelców z własną bronią, a także tych którzy jej nie posiadają a interesują się strzelectwem i chcieliby nauczyć się strzelać, lub poczuć dreszczyk emocji i spełnić swoje marzenia.

Dla nich Stowarzyszenie przygotowało około 60 jednostek broni obiektowej centralnego i bocznego zapłonu – broni sportowej i bojowej. Jest w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie.

Pamiętaj, że będziesz strzelał na wolnym powietrzu więc dostosuj swój ubiór do warunków atmosferycznych.

Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT:
tel. 602 660 841
 

Godziny pracy:
Strzelnica „Hornet”

Strzelnica nie jest obiektem otwartym. Stowarzyszenie Strzeleckie „Hornet”
udostępnia możliwość korzystania ze strzelnicy po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Rezerwacja telefoniczna jest konieczna.

Pracujemy w godzinach:

Poniedziałek – Niedziela 09:00-19:00

W okresie jesienno-zimowym strzelnica jest otwarta do zmierzchu.

Tel. + 48 602 660 841

Adres e-mail: [email protected]

PEŁNA OFERTA STRZELNICY:
GALERIA, CENNIK
 

www.strzelnica-hornet.com.pl

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.