24-03-21
Czersk. Gratulujemy!
Sukcesy uczniów czerskiego LO (2020 – 2021 rok)


Krystian Nowik
– kwalifikacja do etapu centralnego Olimpiady Filozoficznej


Maciej Bieliński – udział w II etapie Olimpiady Biologicznej (czekamy na ogłoszenie wyników); kwalifikacja do II etapu Olimpiady Ekologicznej

  
Lucienne Mizyk, Marc Piotrowski
– udział w II etapie Olimpiady Języka Niemieckiego (w ubiegłym roku szkolnym Kay Piotrowski został finalistą tejże olimpiady)


Anna Mollin
– wygrała diecezjalny finał Konkursu Wiedzy Biblijnej; ubiegłoroczna finalistka Olimpiady Historycznej oraz finalistka XXX Olimpiady Teologii Katolickiej Przemyśl 2020.
Warto wspomnieć, że Ania w roku 2019 była finalistką XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej oraz zdobyła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym ,,Kazimierz Wielki i jego czasy”.


fot. Sara Bozhatarnyk
Wanessa Kasprzak – nominowana do nagrody „Młyńskie Koła” w kategorii Sport.  W finale Mistrzostw Pomorza Amatorów w Skokach przez Przeszkody – Final Baltic Cup + ZTiR udało się zdobyć tytuł  II wicemistrza w kategorii seniorów na koniu Mila Fly, a w Zawodach Towarzyskich w debiucie na Płatku 5 miejsce.


Krystian Czapiewski
– udział w Chojnickich Zawodach GRAND PRIX Klas Mundurowych zorganizowanych w dniach od 5 do 12 grudnia 2020. Zdobył II miejsce w teście wiedzy o Siłach Zbrojnych RP i ukończył bieg wahadłowy na III pozycji, czym wywalczył dla naszej szkoły IV miejsce w klasyfikacji ogólnej


Jakub Beling
– członek Stowarzyszenia Łuczników Pomorza „SŁuP”; I miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Łucznictwie terenowym 3D; III miejsce w Mistrzostwach Warmii i Mazur w Wichrowie (kategoria AMCU bloczek Dorośli CU); w Rucianem-Nidzie zdobył puchar i obronił tytuł Mistrza Ligi Północ w kategorii Dorośli CU.

LO Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.