Artykuł reklamowy
"Świat Piękna" Sklep fryzjersko – kosmetyczny
Luksus dla każdego

Piękne włosy sprawią, że czujemy się pewni siebie i atrakcyjni. Idealny manicure oraz makijaż - to klucz do sukcesu w każdej dziedzinie. A my chętnie Wam pomożemy w osiągnięciu tego sukcesu!

Nasze produkty dedykowane są kobietom, mężczyznom oraz profesjonalistom pracującym w zawodzie fryzjer lub kosmetyczka. Nasze półki aż uginają się od różnorodnych produktów do pielęgnacji, stylizacji, koloryzacji czy dekoracji. Coraz więcej osób poszukuje kosmetyków lepszej jakości, niż drogeryjna.

Nasze super trwałe lakiery hybrydowe w niekończącej się palecie barw - sprawią, że staniesz się gwiazdą na każdym przyjęciu, spotkaniu, w pracy lub po prostu dla samej siebie!

Oferujemy produkty profesjonalnych marek o szerokim wachlarzu zastosowań.

Zakupy w naszym sklepie to nie tylko gwarancja najlepszej jakości, ale także fachowa pomoc. Nasz personel chętnie Wam doradzi i udzieli cennych wskazówek.

Sklep fryzjersko - kosmetyczny "ŚWIAT PIĘKNA" to idealne miejsce dla każdego.

"Świat Piękna"
Sklep fryzjersko – kosmetyczny
 

CZERSK
ul. Kościuszki 30
Zapraszamy
pon-pt:9.00 – 17.00
sobota: 9.30 – 13.30

Tel. do sklepu: 518 771 290


Szukaj nas na FB: TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.