21-11-19
Gm. Czersk. Śladem naszych publikacji
Wiceburmistrz: Jestem przekonana, że dyrektor
zgodzi się na wsparcie przedsięwzięcia
charytatywnego


W poniedziałek, a wcześniej w piątek, ukazały się stanowiska KGW Klaskawa oraz sołtysa i radnego Jacka Grzelli w sprawie zasad wynajmu świetlicy wiejskiej w Klaskawie (zobacz ostatni materiał TUTAJ).

Teraz do tematu odnosi się wiceburmistrz Czerska.

„W związku z nieporozumieniami dotyczącymi wynajmu świetlicy wiejskiej w Klaskawie informuję, że Pani Dyrektor Ośrodka Kultury w Rytlu podjęła decyzję zgodną z regulaminem. Jest w nim zapis, że za imprezy komercyjne, biletowane, trzeba wnieść opłatę w wysokości kosztów zużycia mediów w czasie jej trwania. Jeśli jednak organizator chce przeznaczyć przychody z imprezy na cel charytatywny, może zwrócić się do ośrodka kultury o pomoc. Jestem przekonana, że dyrektor zgodzi się na wsparcie przedsięwzięcia charytatywnego co najmniej w takiej wysokości, jakie koszty wynajmu sali poniósł organizator – informuje zastępca burmistrza Czerska Bogumiła Ropińska.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.