29-06-21
Powiat chojnicki. Cykliści z Chojnic, Malborka, Redy i Czarnej Wody
To był udany letni rajd

ChTMR "Cyklista" zorganizowało po raz drugi kolejną edycję Rajdu Rowerowego pod nazwą: "4 Pory Roku na rowerze - Lato". Dzięki wsparciu UM, cykliści mieli okazję w niedzielny dzień po pandemicznych obostrzeniach spotkać się na rowerachPo pamiątkowym zdjęciu rowerzyści udali się w trasę.   |  fot. nad.


Na starcie zgłosiło się ok. 60 cyklistów. Większość cyklistów była z terenu Chojnic, ale nie zabrakło też uczestników z innych miejscowości tj. z Malborka, Redy czy Czarnej Wody. Standardowo na Starym Rynku w Chojnicach uczestnicy zrobili pamiątkowe zdjęcie i ruszyli ścieżkami rowerowymi przez lasy Kaszubską Marszrutą w kierunku Małych Swornychgaci.

Po ok. 20 km uczestnicy dotarli do ośrodka „Małe Swory”, gdzie uczestnicy odpoczęli racząc się pieczonymi kiełbaskami.  Na zakończenie rajdu uczestnicy otrzymali kolejną część magnesu, która po złożeniu 4 elementów da nam jedną całość.Serdecznie dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie. Widzimy się na III etapie „Cztery Pory Roku Na Rowerze – Jesień”, ale jeszcze wcześniej zapraszamy na wspólny rajd rowerowy pod nazwą: „Bitwa pod Grunwaldem”,  który odbędzie się w sobotę 17 lipca o godz. 10.00 z Starego Rynku w Chojnicach.

Dariusz Piekarski - ChTMR "Cyklista"

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.