3-11-19
Czersk. Leczenie odbywa się w USA
Tosia z Czerska jest po dwóch zabiegach,
zaplanowane są cztery

"Kochani mamy dużo zapytań odnośnie leczenia naszej Tosi, pisaliśmy o tym wcześniej ale napiszemy jeszcze raz dla osób którzy zapomnieli.

Tosia jest w trakcie leczenia i po zakończonych zabiegach chemii skończymy pierwszy etap, daleka droga przed nami około 7 - 8 lat kontroli. Nie wiemy na jaki czas starczą nam pieniążki z depozytu. Koncerty, licytacje, różne organizacje - wszystko idzie na leczenie na późniejsze lata w USA a co za tym wiąże się również częste loty. Tosia nie zakończyła leczenia. Tosia jest po 2 zabiegu, zaplanowanych jest 4. Możliwe że czwarty zabieg nie będzie potrzebny bo guz bardzo dobrze reaguje na podawanie chemii. Cudownie działa leczenie i cudownie Tosia już coś widzi. A guz był na całym oczku a teraz jest dużo mniejszy

Lecz nie oznacza to że Tosia będzie całkowicie wyleczona. Tosia jest obarczona wielkim ryzykiem wystąpienia guza w drugim oczku. Musimy być pod ścisłą kontrolą. Nigdy nie wiadomo co może wydarzyć się. Choć wierzymy że będzie naprawdę cudownie.

Niestety jest to NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY i musimy mieć go wciąż na oku.

Nasza Tosia po chemii niestety jest słabiutka, meczyly Tosie wymioty. Noc kolejna nie przespana. Teraz odsypia noc.

Mamy nadzieję że szybko dojdzie do siebie i będzie znów pełną buzią uśmiechać się.

Dziękujemy wszystkim z całego serca za pomoc. Niekiedy naprawdę czujemy się strasznie bezradni i bez sił. Ale od razu przypominamy sobie że Wy jesteście z nami, że modlicie się, wspieracie Tosie. I to że ma najlepsze leczenie i wspaniałe rezultaty, to wszystko sprawia uśmiech na naszej twarzy.

To Dzięki WAM "– piszą na profilu FB rodzice Tosi.

(red)
Fot. Facebook

Zobacz więcej na profilu FB – „TOSIA Pokona ZŁEGO Potwora”

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.