26-01-18
Czersk. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!
Trzecia charytatywna zabawa Stowarzyszenia
Przyjaciół „Jedynki”

W piątkowy wieczór, 19 stycznia 2018 roku, sympatycy SP”J” w Czersku przybyli na salę bankietową „Na fali”, aby trzeci raz bawić się na charytatywnej zabawie karnawałowej. Przy muzyce serwowanej przez pana Piotra Babinskiego, bawiono się do białego rana.

Przybyłych gości powitały prezes stowarzyszenia Katarzyna Ebertowska, w towarzystwie pani Marii Narloch. Pani Katarzyna Ebertowska zwróciła się w kilku słowach do przybyłych, dziękując za przyjęcie zaproszenia i  tak liczne przybycie, a następnie oddała głos dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1,  pani Bożenie Spicy.  Obie panie życzyły gościom udanej zabawy. Po uroczystej kolacji na parkiecie pojawili się pierwsi tancerze, a ich grono z chwili na chwilę powiększało się. W krótkich przerwach między kolejnymi blokami muzycznymi, goście delektowali się smakołykami przygotowanymi przez kuchnię gospodarzy obiektu „Na fali”. Wyjątkowe chwile utrwalił pan Damian Jakubowski z IgiStudio. W międzyczasie odbyła się loteria fantowa, w której wszyscy chętnie wzięli udział. Zlicytowano także stolik, podarowany przez Państwa Monikę i Krzysztofa Sijka. Wszystkie darowizny zasilą konto stowarzyszenia i tym samym sprawią radość uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Korczaka w Czersku. Dziękujemy Państwu za przybycie! Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

Zarząd SP”J”

Gorące podziękowania wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nas w tym roku:

-sklep odzieżowy „Bernadeta”,

-cukiernia „Landus”,

-salon fryzjerski „Marta”

- Państwo Monika i Krzysztof Sijka

- sklep odzieżowy „Quatro Stili”

- sklep wielobranżowy „Smerf”
- salon fryzjerski „Monika”

- firma „Satel”

- Ośrodek Kultury w Łęgu,

- sklep odzieżowy  Anna i Krzysztof Sikorscy,

- sklep „Oryginalne produkty z Nieniec”-  Krzysztof Szopiński,

- Pan Damian Jakubowski „IgiStudio”

Więcej zdęć - TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.