23-02-18
Gm. Czersk. Kolejne zajęcia 10 marca
Turniej gry planszowej pt. Splendor

W ubiegłą sobotę 17 lutego, w Ośrodku Kultury w Łęgu odbył się turniej gry planszowej pt. Splendor.

W rozgrywce wzięło udział piętnaście osób, gdzie sześciu z nich mogło liczyć na nagrodę w formie gier planszowych. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00 i trwało do 22:00, wszyscy dzielnie walczyli o punkty w tabeli, bez względu na wiek.(Do dziś nie opadły emocje!) Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem starszych graczy, bardziej zaawansowanych oraz początkujących. Na podium, na pierwszym miejscu stanął Sebastian Babiński, na drugim miejscu znalazła się Kamila Cyrankiewicz, a na trzecim(najmłodszy w tym zestawieniu, uczeń 6 klasy podstawowej) Jakub Rekowski. Poniżej znajduje się pełen zapis nagradzanej szóstki uczestników.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

1.       Sebastian Babiński

2.       Kamila Cyrankiewicz

3.       Jakub Rekowski

4.       Jakub Babiński

5.       Ewa Kożyczkowska

6.       Mariusz Wielewicki

Zapraszamy na kolejne zajęcia gier planszowych; stałych a także nowych uczestników dnia, 10 marca od godz. 16:00 do 18:00.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Zgody rodziców - do pobrania w Ośrodku Kultury w Łęgu.

Zajęcia prowadzi Instruktor Pan Wojciech Wons, autor podręcznika "Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna".

OK Łąg

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.