Artykuł reklamowy
Ubezpieczenia Czersk - Unilink S.A.
NOWA KLASA - ubezpieczenie NNW dla dzieci
i młodzieży


Początek roku szkolnego to wyzwania dla dzieci i ich rodziców. Nowe podręczniki, wyprawka, często również nowo poznane koleżanki i koledzy, nauczyciele oraz korytarze szkolne. Jednym z punktów na wrześniowej liście „TO DO” jest wykupienie dla swojej pociechy polisy ubezpieczeniowej NNW, czyli od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków.

Gdzie jednak można znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

Ubezpieczenie pierwszej potrzeby i pierwszej klasy dla uczniów i studentów
Na co zwrócić uwagę wybierając polisę NNW dla uczniów i studentów?
– Rozmawiając ze swoimi klientami słyszałam różne historie związane z wypadkami dzieci. Jeden z klientów opowiedział mi, że jego syn leżał 2 dni w szpitalu po zatruciu pokarmowym, a z tytułu polisy nie dostali nawet złotówki rekompensaty, ponieważ zgodnie z zapisami umowy odszkodowanie przysługuje dopiero po trzeciej dobie. Dlatego chętnie rekomenduję  Klientom ubezpieczenie „Nowa Klasa”, ponieważ pobyt w szpitalu liczony jest już od pierwszego dnia, a sami ubezpieczeni w przypadku uszczerbku w placówce oświatowej, mogą liczyć na wyższe świadczenie  – mówi Dorota Pastwa Agent ubezpieczeniowy Unilink z Czerska.

Składka bazowa ubezpieczenia „Nowa Klasa” zaczyna się już od 33zł rocznie – czyli kosztuje mniej niż godzinne korepetycje z matematyki! Klienci kupując „Nową klasę” dla drugiego i kolejnego dziecka, otrzymają 15% zniżki na polisę , a także 25% zniżki na ubezpieczenie turystyczne dla całej rodziny. Tym samym kupno polisy „Nowa Klasa” jest bardzo atrakcyjne cenowo dla  rodzin wielodzietnych, w których koszty związane z utrzymaniem są duże wyższe i odczuwalnie rosną rok do roku – wyjaśnia Dorota Pastwa agent Ubezpieczeniowy Unilink z Czerska.

Unikalne korzyści z ubezpieczenia

Ubezpieczenie  „Nowa klasa” chroni dziecko przez 12 miesięcy i działa całą dobę, niezależnie od miejsca pobytu – w Polsce i za granicą, w szkole i poza nią. Gwarantuje świadczenia m.in. w przypadku zachorowania na cukrzycę typu 1, epilepsji, boreliozy, koronawirusa. Polisa w razie konieczności zapewni także opiekę psychologiczną i  psychiatryczną w przypadku internetowego hejtu. Dostępne są także specjalne warianty ubezpieczenia dla aktywnych sportowo dzieci, np. trenujących jeździectwo w klubie lub uczęszczających do szkół sportowych.

Ubezpieczam i pomagam
Zakup i aktywacja polisy jest banalnie prosta.
- Serdecznie zapraszam do placówki Unilink przy Kościuszki 23 - wejście od strony ul. Dworcowej w Czersku. Pomogę wybrać odpowiedni wariant ubezpieczenia, który będzie dopasowany do potrzeb i trybu życia dzieci i rodziny. Wolisz kupować bez wychodzenia z domu? Nie ma sprawy!  Za pomocą dedykowanej strony: [https://w3.signal-iduna.pl/e-policy/pl/nnwmajatek/link?rauNbr=11415511/P&polNbr=384370] cała procedura zajmie nie więcej niż 3 minuty.
Dbając o swoje pociechy, możesz jednocześnie pomóc potrzebującym dzieciom! Złotówka z każdej sprzedanej polisy wesprze działanie Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W swojej pracy bardzo lubię łączyć przyjemne z pożytecznym – dodaje z uśmiechem Dorota Pastwa z Ubezpieczenia Czersk - Unilink S.A.  Placówka Partnerska z Czerska przy ul. Kościuszki 23.

Ubezpieczenia Czersk - Unilink S.A.
- Placówka Partnerska
ul. Kościuszki 23
89-650 Czersk

tel. 509-097-127

Link do strony dedykowanej:
https://w3.signal-iduna.pl/e-policy/pl/nnwmajatek/link?rauNbr=11415511/P&polNbr=384370

Kod rabatowy: DP15488

Jak kupić ubezpieczenie on-line - zobacz plakat poniżej- instrukcja:
Ubezpieczenia Czersk - Unilink S.A.
- Placówka Partnerska
ul. Kościuszki 23
89-650 Czersk

tel. 509-097-127

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.