14-05-18
Czersk.
Program zwiedzania obejmował wizytę w studiu telewizyjnym
Uczestnicy z Czerskiego ŚDS w siedzibie Telewizji Polskiej

8 maja 2018 r. uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Czersku przebywali na wycieczce w Bydgoszczy. Głównym celem wyjazdu było zwiedzanie siedziby Telewizji Polskiej.
Program zwiedzania obejmował wizytę w studiu telewizyjnym, pomieszczeniu reżyserskim, newsroomie i innych związanych z produkcją programów telewizyjnych.

Po siedzibie telewizji oprowadzał nas przewodnik, który przekazał nam wiele interesujących informacji, a także odpowiedział na wszystkie zadane przez nas pytania. Spotkała nas też niespodzianka, gdyż mieliśmy okazję porozmawiać z dziennikarką „Zbliżeń” czerszczanką Panią Krystyną Rymaszewską. Po zwiedzaniu telewizji udaliśmy się do kina Cimena City na film pt. „Tam, gdzie mieszka Bóg”. Wycieczka do Bydgoszczy była formą spędzania czasu wolnego, pozwoliła na szerszy kontakt z kulturą oraz na „oderwanie się” od codziennych zajęć w naszym Domu.

mat. Środowiskowy Dom Samopomocy

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.