30-03-19
Powiat chojnicki. Po koncercie była możliwość porozmawiania z gwiazdą wieczoru
Uniatowski nocą w Bramie Pomorza

Wczoraj późnym wieczorem, już po zamknięciu sklepów, w Bramie Pomorza wystąpił Sławek Uniatowski. Chętnych, by posłuchać jego twórczości nocą nie brakowało.


Licznie zebrani goście w skupieniu słuchali koncertu Uniatowskiego.   |  fot. (olo)
Powiększ zdjęcie - TUTAJ

Centrum Handlowe Brama Pomorza po raz kolejny zaprosiło swoich klientów i gości na wyjątkową noc kulturalną. Przed rokiem gości bawił Cezary Pazura, tym razem było bardzo nastrojowo, bo wystąpił urodzony w Toruniu wokalista i kompozytor Sławek Uniatowski. Przed koncertem, jako support wystąpił aktor, reżyser z Chojnic, zdobywca wielu nagród i wyróżnień - Dominik Gostomski.

- Jesteśmy przeszczęśliwi, że po raz trzeci galeria otwiera się nocą, by zafundować państwu wydarzenie kulturalne – mówiła podczas otwarcia Daria Kwiatkowska Centrum Handlowego Brama Pomorza.


Uniatowski przygodę z muzyką rozpoczął w wieku pięciu lat, gdy zaczął uczyć się gry na instrumentach klawiszowych. Kilka lat później zaczął komponować i pisać pierwsze teksty piosenek. W kolejnych latach jego kariera nabierała tempa. W 2018 roku wydał premierową płytę „Metamorphosis”. W zeszłym roku Uniatowski wystąpił w Konkursie Premiery na 55. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Po koncercie organizator przygotował poczęstunek, była również możliwość porozmawiania z gwiazdą wieczoru.

(olo). Fot. Olek Knitter

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.