3-04-18
Czersk. Otwarto oferty – zobacz informację TUTAJ
Unieważniony przetarg na przebudowę
ul. Zbożowej – część dot. nawierzchni i kanalizacji


Unieważniono przetarg na przebudowę ul. Zbożowej w Czersku w części drugiej - dotyczącej przebudowy nawierzchni i wykonania kanalizacji deszczowej. Ofertę złożyła jedna firma – z m. Charzykowy, która zaproponowała realizację tego zadania za kwotę 679 tys. zł.  Przetarg unieważniono, ponieważ gmina Czersk miała na ten cel przygotowane środki w wysokości 300 tys. zł.
W ubiegłym tygodniu został ogłoszony kolejny przetarg na w/w część zadania – termin składania ofert wyznaczono do dnia 16 kwietnia br. (zobacz ogłoszenie). W ogłoszeniu określono datę zakończenia inwestycji  - do 30 listopada 2018r, czyli o kilka miesięcy później niż w pierwszym przetargu.

Część pierwsza przetargu na przebudowę ul. Zbożowej dotyczyła budowy oświetlenia ulicznego. W tym przypadku ofertę złożyła również jedna firma, która za realizację tej części zadania zaproponowała kwotę 195 tys. zł. Gmina na ten cel ma przygotowane środki w wysokości 180 tys. zł. (zobacz komunikat w sprawie otwarcia ofert – tutaj). W BIP gminy Czersk nie pojawiła się jeszcze informacja dla tej części przetargu.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.