28-07-20
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Uwaga na osoby podające
się za pracowników MGOPS w Czersku

"Drodzy Państwo! Prosimy wszystkich Was o wzmożoną czujność. Otrzymaliśmy informacje, iż na terenie miasta (a w ubiegłym roku również gminy) pojawiły się osoby, które podające się za pracowników MGOPS odwiedzają Wasze domostwa . Wizyty uzasadniają zgłoszeniem o nagannej opiece nad dzieckiem czy osobą starszą.

Szanowni Państwo - choć reakcja na każde zgłoszenie jest naszym ustawowym obowiązkiem, to zazwyczaj odbywa się to w inny sposób. Pracownik socjalny winien posiadać przy sobie legitymację opatrzoną pieczęcią i zdjęciem. Ponadto, w sprawach natury interwencyjnej, bardzo często działa on w towarzystwie innego pracownika. Proszę mieć też na uwadze, że zawsze mogą Państwo zadzwonić do MGOPS celem weryfikacji zastanej wizyty (52 398 47 65). Pod żadnym pozorem nie udostępniajmy naszych danych , nie podpisujmy jakiejkolwiek dokumentacji , nie pokazujmy zawartości szaf, lodówki, itp., jeżeli nie jesteśmy pewni osoby i celu jej wizyty.
Apelujemy o ostrożność, a wszelkie próby wyłudzenia / oszustwa prosimy kierować do odpowiednich służb."

MGOPS w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.