11-01-19
Gm. Czersk. Toyota wypadła z trasy...
Uwaga! Ślisko na drogach i chodnikach

Warunki atmosferyczne do podróżowania samochodem są fatalne. Nawierzchnie wielu dróg w regionie są bardzo śliskie. Padający deszcz zamarza, tworząc groźną gołoledź.

Jak trudne warunki panują od kilku godzin przekonała się kierująca osobową toyotą, której auto wypadło z trasy. Do zdarzenia doszło dziś (11.01) ok. godz. 18.30 na trasie Czersk – Brusy. Kobieta jechała sama. W pewnym momencie straciła panowanie nad autem, które zsunęło się ze skarpy do lasu. Na szczęście kierująca nie doznała poważnych obrażeń ciała. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Nawierzchnia drogi (traktem zarządza Powiat Chojnicki) w miejscu kolizji była bardzo śliska. Na asfalcie zalegała warstwa lodu.

Nasi czytelnicy informują, że podobnych miejsc jest więcej. Również chodniki w centrum Czerska (zgłoszenie ok. godz. 16.00) pokrywał lód, m.in. przy czerskim magistracie.

(red)

Zdjęcia z dzisiejszej (11.01) kolizji na trasie Czersk – Brusy:

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.