Artykuł reklamowy
Vetrex w programie "Polak potrafi"!   Vetrex i Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej głównymi bohaterami programu „Polak potrafi”

Jesteśmy firmą stawiającą na jakość, co stale potwierdzamy wieloma badaniami, które realizujemy dla naszych okien i drzwi.  Regularna współpraca Vetrex z Mobilnym Laboratorium Techniki Budowlanej stała się inspiracją dla twórców programu „Polak potrafi”, wyświetlanym w kanale TVN Turbo.

Zostaliśmy zaproszeni do jednego z odcinków serii, żeby pokazać widzom, co to znaczy nowoczesna produkcja stolarki otworowej i jak zapewnienia o jakości produktu udowadniamy wprost – wynikami badań. Jesteśmy dumni, że to Vetrex został zaproszony do tej inicjatywy i razem z MLTB pokazuje, że warto być fair w stosunku do swoich Klientów.

Zapraszamy!

Eko-nomic
Janusz Cisewski


Autoryzowany Salon Sprzedaży VETREX
ul. Starogardzka 1
89-650 Czersk

Tel. 523986395
Kom. 504997366

e-mail : [email protected]

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.