17-05-18
Gm. Czersk. `Prezent` od drogowców?
W Rytlu łata z asfaltu wylana w środku drogi...

Mieszkańcy ul. Polnej w Rytlu są zdziwieni odcinkiem asfaltu, który pojawił się niedawno na ich gruntowym trakcie. Łata z masy bitumicznej – ok. 10 mb – wylana została w środku drogi.

- Nie wiadomo czy to zaczątek drogi, czy może jakieś lądowisko dla śmigłowca. Jeśli już, to nawierzchnia jest wylewana od początku ulicy, np. w tym przypadku od `berlinki` oddalonej od tego `prezentu` o kilkaset metrów – podpowiada nasz rozmówca, który przysyła zdjęcia (publikujemy poniżej).

- Łata asfaltowa na drodze w Rytlu wykonana została bez uzgodnień z gminą. Podejrzewam, że wykonawcy remontu drogi wyższej kategorii pozostała masa bitumiczna, którą szybko musiał zużyć i postanowił wylać ją na najbliższej drodze gruntowej. Sami jesteśmy zaskoczeni tym faktem – informuje wiceburmistrz Grzegorz Klauza.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.