20-01-18
Powiat chojnicki. Na chwilę obecną nie wiadomo, ile lat miał mężczyzna, kim był i jaka była przyczyna jego śmierci
W wagonie odnaleziono ciało mężczyzny

W piątek 19 stycznia w jednym z wagonów na bocznicy kolejowej w Chojnicach odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policję poinformowali pracownicy kolei, który mieli wyremontować wagon.


Tragicznego odkrycia dokonał pracownik kolei, który w wagonie przeznaczonym do remontu znalazł zwłoki mężczyzny.   |  fot. ilustracyjne. N. Wodowski

Na miejsce wraz z funkcjonariuszami przyjechał także lekarz i prokurator. Na chwilę obecną nie wiadomo, ile lat miał mężczyzna, kim był i jaka była przyczyna jego śmierci. Grupa dochodzeniowa dokonała oględzin a na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Dokładne okoliczności śmierci pomogą ustalić wyniki sekcji zwłok, a także śledztwo, które prowadzą już policjanci z Chojnic pod nadzorem prokuratora.

(red.), fot. N. Wodowski

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.