2-07-18
Czersk. Podziękowanie
Wakacje z Jezusem BYSŁAW 2018

Zakończyły się kolonie dla dzieci organizowane przez Parafię św. Marii Magdaleny w Czersku. W tym roku na wypoczynek do Bysławia pojechało 50 dzieci. Podczas wspólnego odpoczynku odbyła się wycieczka na film do Bydgoszczy. Po seansie udaliśmy się wspólnie do restauracji McDonald`s, aby się posilić. W czwartek odwiedził nas ks. Proboszcz, który przywiózł dla dzieci słodkie upominki. Wszystkie dni były wypełnione atrakcjami i ciekawymi zabawami dla uczestników.

Jestem przekonany, że ta forma pomocy dla dzieci  niesie za sobą wielką, nie tylko materialną wartość. Przeżycia i spotkania, w których mogli oni uczestniczyć podczas wakacji z pewnością pozostaną w ich wspomnieniach na długi czas i będą dla nich siłą przy podejmowaniu nowych zadań  w nowym roku szkolnym.

Kończąc letnią akcję organizacji wypoczynku w imieniu swoim oraz rodziców i samych dzieci, gorąco dziękuję Pani Burmistrz Jolancie Fierek i wszystkim darczyńcom za pracę włożoną w przygotowanie wyjazdu dzieci. Tylko dzięki współpracy z Państwem możliwa jest realizacja tego pięknego dzieła. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć wszystkim Wychowawcom za pełną miłości i poświęcenia pracę z dziećmi.

ks. Karol Pobłocki

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.