19-02-19
Gm. Czersk. Nowa forma kształcenia
Walentynkowe kino sferyczne
w Ośrodku Kultury w Rytlu

15 lutego 2019 r. w Ośrodku Kultury w Rytlu odbył się premierowy spektakl kina sferycznego. Trzy grupy widzów obejrzały w sumie sześć seansów. Pierwszą grupę uczestników stanowiły dzieci z Przedszkola Samorządowego z Zespołu Szkół w Rytlu, drugą dzieci i młodzież i trzecią tzw. grupa rodzinna, dorośli i dzieci.

Kino sferyczne jest nową formą kształcenia. Uczymy się przede wszystkim przez obserwację. Lepiej zapamiętujemy wiedzę dzięki atrakcyjnym wizualizacjom i niesamowitym efektom dźwiękowym.

W trakcie pokazów widzowie otoczeni trójwymiarową przestrzenią podziwiali przestrzeń kosmiczną, spadające gwiazdy, głębię oceanu, a także poznali historię lotnictwa. Dzięki czemu uczestnicy mogli pogłębić swoją wiedzę, jednocześnie nie tracąc nic z zabawy.

Ośrodek Kultury w Rytlu przygotował dodatkową słodką niespodziankę dla widzów.

OK Rytel

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.