13-03-20
Czersk. KOMUNIKAT
Ważne zmiany w funkcjonowaniu czerskiego urzędu

Od poniedziałku nieczynna będzie kasa. Płatności prosimy dokonywać internetowo lub poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta: https://www.eboi.czersk.pl/eboi/, w bankach i na poczcie.

Zaleca się mieszkańcom, żeby osobiste wizyty w Urzędzie Miejskim i gminnych jednostkach organizacyjnych ograniczyli tylko do sytuacji, kiedy jest to konieczne. Wszystkie sprawy prosimy załatwiać telefonicznie, drogą mailową, listownie lub poprzez ePUAP. W przypadku wizyty w Urzędzie zaleca się zaniechanie podawania sobie dłoni na powitanie, zachowanie odległości min. 1,5 m od innych osób oraz korzystanie ze środków dezynfekujących.

We wtorki burmistrz, wiceburmistrz i sekretarz nie będą przyjmowali interesantów osobiście, lecz w godzinach 8.00 – 12.00 będą dostępni za pośrednictwem telefonu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr 52 395 48 10.

Zmiany są wprowadzone do odwołania.

UM w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.