Artykuł reklamowy
Dom bez Kosztów - Folie grzewcze, Fotowoltaika, Rekuperacja
Wciąż odkładasz decyzję o instalacji fotowoltaicznej,
bo nie masz środków na tak duży jednorazowy wydatek❓

✅Jeśli stać Cię na comiesięczny rachunek za prąd, stać Cię również na naszą instalację!

Jak to możliwe?😲

Aby wesprzeć naszych klientów, rozkładamy spłatę instalacji fotowoltaicznej na raty!
✅Obliczamy wysokość rat i długość okresu spłaty tak, aby comiesięczna kwota nie była uciążliwa dla Twojego budżetu domowego.
Przykład
➡️Za 5000 kWh płacisz elektrowni ▪️279 zł▪️ miesięcznie.
🟢Po 10 latach Twoje rachunki, ze względu na inflację i sytuację gospodarczą, wynoszą znacznie więcej i tak będzie przez kolejne lata.
➡️Kupujesz instalację fotowoltaiczną, zapewniającą moc 5000 kWh. Rozkładasz spłatę na 120 równych rat, z kredytem 0,3%.
Miesięczna rata to ▪️296 zł▪️ (opłata za prąd wynosi w tym czasie przez cały rok 0 zł, bo masz już własną domową elektrownię).
🟢Po 10 latach (lub po spłacie ostatniej raty) miesięczny rachunek za prąd nadal wynosi 0 zł i tak już pozostanie, bez względu na inflację.
❗️UWAGA: okres spłaty możesz skrócić TERAZ nawet o 1/3, korzystając z dotacji! Nie czekaj więc na to, co przyniesie przyszłość i zainwestuj, póki można wziąć dofinansowanie❗️
Chętnie pomożemy ze wszystkimi formalnościami. Nie zwlekaj - już dziś wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń 📲 728 851 023.

Zapraszamy na naszą stronę:

www.dombezkosztow.com

 

 KONTAKT - TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.