17-06-18
Powiat chojnicki. Gala Tańca w niedzielę – początek godz. 12.00
Weekendowy Beko Dance Cup w Chojnicach

W sobotę 16 czerwca w Hali widowiskowo - sportowej Centrum Park Chojnice rozpoczęła się „Taneczna Fiesta”. W niedzielę zakończy ją w samo południe Gala Tańca.


Już po raz kolejny Akademia Tańca "Piętro wyżej" zorganizowała taneczny maraton w wykonaniu najmłodszych, jak i starszych amatorów tańca.   |  fot. m.n.

W roztańczonej imprezie udział biorą najlepsze pary tańca towarzyskiego z całego kraju oraz grupy baletowe, hip - hop i tańca współczesnego. Sobotnią galę wieczorną o godz. 18 poprowadzi Iwona Pavlović. Gościem specjalnym Tanecznej Fiesty jest zespół "Pierwiastek Z Trzech" i Royal Dance z Ukrainy.

Najmłodsi tancerze jak ci nieco starsi poza opanowaną choreografią zaprezentowali wysoki poziom artystyczny. Zgromadzona publiczność w większości składająca się z rodziców i znajomych, mogła podczas dzisiejszej prezentacji śledzić postępy, jakie poczyniły pary taneczne.   

Taneczny festiwal stwarza doskonałą okazję dla młodych tancerzy, którzy konfrontując swoje umiejętności, chcą stawać się coraz lepsi. Dodatkowym atutem wydarzenia jest zawieranie nowych przyjaźni, a także współpraca między klubami tanecznymi, które goszczą w Chojnicach.

(m.n.)

Materiał wideo - TUTAJ

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.