4-06-21
Gm. Czersk. Drużyna Amelki pomaga Wiktorii
Wiktoria z Gutowca osobiście prosi o pomoc (FILM)

Kochani. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc Wiktorii z Gutowca, na rajd 13.06 w Czarnej Wodzie. Szczegóły na plakacie - poniżej.

Będzie tam pyszny bufet oraz licytacje.

„Moi drodzy bardzo Was również proszę, jeśli ktoś mógłby upiec jakiekolwiek ciasto na rajd byłoby nam bardzo miło. Pilnie potrzebujemy chętnych osób , które byłyby w stanie podarować ciasto lub kiełbaski . A także coś na licytację na rajd . W sprawie darowizn na rajd proszę kontaktować się z profilem - Moniś Moniś (TUTAJ) . Nie bądźcie obojętni. Pomóżcie Wiki z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc."Link do filmu – Wiktoria prosi o pomoc:
https://www.facebook.com/100010360031066/videos/1411075599247761/

Link do zbiórki, opis choroby:
https://zrzutka.pl/hv5eby

Drużyna Amelki pomaga Wiktorii


PILNE!

Wiktoria potrzebuje naszej pomocy by żyć. Bez was nie uda się nam zebrać potrzebnej kwoty 20.000 zł.
Wpłać choć złotówkę, zbiórka idzie wolno a każda złotówka jest na wagę złota.
https://zrzutka.pl/hv5eby

Jak jeszcze możesz pomoc?
Udostępnij link do zbiórki na swoim profilu i na innych grupach.
Weź udział w licytacjach, lub sam coś wystaw jeśli masz taką możliwość.

Marzena Bukowska


- Wiki jest 18 na liście Do operacji Hemi Fonntany. Nie chodzi już do szkoły bo zasłabła i nie czuje się najlepiej. 13 czerwca odbędzie się rajd rowerowy w Czarnej Wodzie dochód z tego rajdu będzie przeznaczony dla Wiki. Nadal zbiórka słabo idzie. Na rajdzie odbędą się licytacje więc zapraszamy chętnych – pisze mama Wiktorii.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.