27-08-20
Powiat chojnicki. Ogłoszono konkurs
Wolny etat w Wydziale Bezpieczeństwa
i Zarządzania Kryzysowego


Ireneusz Ruszczyk, który szefował wydziałowi w starostwie powiatowym przez trzy lata, zmienił pracę.Ireneusz Ruszczyk   |  fot. arch/A.Knitter


- Współpracę tę oceniam jako bardzo dobrą. Mieliśmy w tym czasie różne zdarzenia. I myślę, że zastrzeżeń co do podejmowanych decyzji przez kierowany przez niego wydział mieć nie można - mówi starosta, który ogłosił konkurs na nowego dyrektora wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

- Poprzedni dyrektor (Ireneusz Ruszczyk - przyp. red.) znalazł inne miejsce zatrudnienia. Pożegnaliśmy się w dosyć szybko. Nie chciałem przeszkadzać mu w rozwijaniu kariery zawodowej w innej branży, dlatego zgodziłem się na to żeby w takim szybkim trybie zakończył współpracę z nami - wyjaśnia Marek Szczepański.

Konkurs został ogłoszony 20 sierpnia br. i potrwa do 4 września. Wymogi zostały wywieszone w Biuletynie Informacji Publicznej. Stanowisko szefa wydziału jest puste od poniedziałku (24.08.) pozostaje puste. - Obowiązki przejął chwilowo pan sekretarz (Marek Buza - przyp. red.). Tam pracuje jeszcze jedna osoba, plus stażysta, także obsada jest - zapewnia starosta.

Anna Zajkowska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.