3-05-19
Gm. Czersk. Alan czeka na przeszczep
Wsparcie dla Alana z Rytla

Publikujemy informację (poniżej) z dn. 1 maja z profilu Stowarzyszenia "Naszym Dzieciom" Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Rytla i Okolic dotyczącą zbiórki na rzecz poparzonego Alana z Rytla.

„Kochani, bardzo się cieszymy, że tak wiele osób, mediów angażuje się w pomoc Alanowi i jego rodzinie. Para Prezydencka, tvn24, onet.pl, polsat, lokalne media i portale, mnóstwo osób prywatnych i organizacji pozarządowych takich jak my.

Dzięki szerokiej informacji oraz hojności wielu prywatnych osób udało się zebrać na koncie Stowarzyszenia „Naszym Dzieciom” na rzecz Alana, na dzień 30.04.2019 kwotę: 36.222,22 zł

Na założonej przez Agnieszka Ossowska zrzutka.pl (tutaj - przyp. red.) jest już ponad 38 tyś. zł. Dziękujemy!

Pamiętajmy jednak, że to kropla w morzu potrzeb, które za chwilę staną na drodze Alana i jego rodziny. Dlatego nie ustawajmy w rozpowszechnianiu informacji o Alanie, który potrzebuje Naszego wsparcia.

Alan czeka na przeszczep, wczoraj stanął na własnych nogach i przeszedł parę kroków, oczywiście opierając się o swoją mamę. Niestety dziś czuje się znacznie gorzej. Mamy nadzieję, że jednak tych lepszych dni będzie więcej.

Zdj. Z dzisiejszego dnia (1 maja – przyp. red.), przesłane przez rodziców Alana, którzy przy nim czuwają.”

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.