20-01-20
Powiat chojnicki. Zobacz kto otrzyma pieniądze w 2020 roku, środki również dla podmiotów z gm. Czersk
Wsparcie z Powiatu Chojnickiego
- m.in. kultura, sport i ekologia

Zarząd Powiatu Chojnickiego rozdysponował środki publiczne na zadania z zakresu kultury i sztuki, sportu, ekologii i ochrony zwierząt w 2020 roku – szczegółowe informacje, uchwały, zestawienie środków dla poszczególnych organizacji – poniżej.

Wyniki otwartego konkursu ofert na zadania z zakresu kultury i sztuki
W dniu 16 stycznia 2020 roku Zarząd Powiatu Chojnickiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Chojnickiego w zakresie kultury  i sztuki. Wyniki konkursu (TUTAJ)
https://www.powiat.chojnice.pl/asp/pliki/aktualnosci_2015/uchwala_225.pdf


Wyniki otwartego konkursu ofert na zadania z zakresu kultury fizycznej
W dniu 16 stycznia 2020 roku Zarząd Powiatu Chojnickiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Chojnickiego w zakresie kultury fizycznej. Wyniki konkursu (TUTAJ)
https://www.powiat.chojnice.pl/asp/pliki/aktualnosci_2015/uchwala_226.pdf


Wyniki otwartego konkursu ofert na zadania z zakresu ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa narodowego
W dniu 16 stycznia 2020 roku Zarząd Powiatu Chojnickiego podjął uchwałę w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Chojnickiego w zakresie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa narodowego. Wyniki konkursu (TUTAJ)
https://www.powiat.chojnice.pl/asp/pliki/aktualnosci_2015/uchwala_224.pdf


Starostwo Powiatowe w Chojnicach, (red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.