15-02-19
Gm. Czersk. 17 lutego – godz. 15.00 (PROGRAM)
Wspólne spotkanie na plaży w Ostrowitem – akcja charytatywna na rzecz pogorzelców z Będźmierowic

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Czersk i nie tylko, w najbliższą niedzielę 17 lutego o godzinie 15 na plażę w Ostrowitem, gdzie można dopingować morsów, uczestniczyć w zumbie na plaży, spróbować kąpieli, spotkać się, upiec kiełbaskę przy ognisku, ale przede wszystkim wesprzeć naszą akcję i pomóc nam zapełnić puszkę...

Spodziewamy się miłośników morsowania z wielu miejscowości: Śliwic, Czarnej Wody, Bysławia, Cekcyna, Stobna, i wielu wielu innych. Wszyscy znajomi, przyjaciele- z grupy z Czerska, panie ze stowarzyszenia Nasza Wieś Będźmierowice, które przecież są z Asią od samego początku, włączyli się do organizacji. Dziękujemy.

Joanna Morawska od zawsze propagowała sport, morsowania również spróbowała. Po pożarze pojawił się luźny pomysł zorganizowania swego rodzaju happeningu, połączonego z akcją napełnienia puszek na rzecz Asi, Leszka i Sebastiana. Właściwie nie było osoby, która odmówiłaby pomocy. Mirela Megger że Śliwic to pierwsza osoba, z którą podzieliłam się tym pomysłem i...machina ruszyła.

Serdecznie zapraszamy!

Anna Bielawska – Jutrzenka

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.