Ogłoszenie

OFERTA PRACY

Magazynier

Miejsce pracy: Śliwice (powiat tucholski)

Opis stanowiska:

-    kompletowanie zamówień dla klientów,

-    wykładanie towaru w magazynie,

-    kontrola ilości i jakości przyjmowanego towaru,

-    bieżące prace porządkowe.

Wymagania:

-    doświadczenia w pracy na takim samym stanowisku,

-    aktualnych uprawnień na wózki widłowe,

 -   mile widziane uprawnienia na suwnice,

-    możliwość pracy na dwie zmiany.

Oferujemy:

-    zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją,

-    ubezpieczenie na życie w całości finansowane przez pracodawcę,

 -   pomoc przełożonego podczas okresu próbnego,

-    zniżki na produkty firmy,

-    wpływ na dalszy rozwój firmy.

Wyślij CV na adres [email protected]

Więcej informacji pod nr tel. 517-244-422

Prosimy o dopisanie w CV oraz liście motywacyjnym następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie „Wutkowski” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883.

www.wutkowski.com.pl