7-10-18
Czersk. GŁOSUJMY CODZIENNIE (do 21.10 godz.23:59) NA www.empik.com/biblioteki/zagłosuj
WYGRAJMY RAZEM
1000 KSIĄŻEK DLA BIBLIOTEKI!


Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku bierze udział w konkursie „Tysiąc powodów by czytać”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu promującego czytelnictwo. Wyzwanie podjęła Bogna Knuth, szóstoklasistka z „Jedynki”, która wykonała afisz „Czytanie-życie do potęgi”.

Plakat ilustruje rolę książki w życiu człowieka. Książka to źródło wiedzy o świecie. Symbolizuje ją księga-brama, wykonana z pożółkłych stron powieści. Postacie (zaczerpnięte z literatury dla dzieci i dorosłych) zachęcają do jej przekroczenia oraz poznania ich historii. Towarzyszenia im w radościach i troskach. Odkrywania z nimi wartości (np. prawda, humor, uczciwość, szacunek). Plakat wyraża myśl, że dzięki czytaniu żyje się mądrzej, ciekawiej, lepiej. Tę głębię istnienia oddaje hasło oraz zastosowana technika (3D) .

Wszystko w naszych (internautów) rękach! Głosujmy każdego dnia i zachęcajmy do oddania głosu na plakat SP1 Czersk bliskich i znajomych. Razem możemy zdobyć 1000 nowiutkich książek dla biblioteki szkolnej i spełnić czytelnicze marzenia uczniów. Konkurs wygra 5 małych szkół podstawowych (do 120 uczniów) i 5 większych (powyżej 120 uczniów).


INSTRUKCJA DO GŁOSOWANIA

Wejdź na www.empik.com/biblioteki/zagłosuj .

1.Znajdź wśród szkół powyżej 120 uczniów plakat Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Czersku.

2.Kliknij zagłosuj.

3.Dokonaj weryfikacji, czy nie jesteś robotem.

4.Podaj adres mailowy.

5.Wyślij.

6.Zaloguj się na pocztę.

7.Kliknij na  otrzymany link lub skopiuj go do wyszukiwarki.

8.Zobacz wiadomość o pomyślnie oddanym głosie.


SP1 Czersk


Plakat Bogny Knuth, SP 1 Czersk.

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.