9-09-19
Czersk. Akcja trwa do 2 października
Wyślij kartkę Powstańcowi Warszawskiemu!

„BohaterON – włącz historię!” to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest realizowana od 2016 roku.

Zachęcamy do udziału w akcji. Przygotuj tradycyjną kartkę okolicznościową lub widokówkę ze swojej miejscowości. Zostaw też swoje dane, jeśli chcesz, by Powstaniec mógł Ci odpisać. Możesz wysłać pocztówkę bezimienną lub do wybranego uczestnika walk o stolicę – wystarczy, że wpiszesz imię i nazwisko Powstańca wraz z pseudonimem. Gotową kartkę przynieść na historię. Wszystkie pocztówki wyślemy na adres FUNDACJI SENSORIA BohaterON.

Możesz również wejść na stronę bohateron.pl i wysłać życzenia on-line. Tam możesz napisać maksymalnie 25 słów – dokładnie tyle wynosił limit słów w korespondencji wysyłanej pocztą polową w czasie Powstania Warszawskiego.

Przez trzy edycje kampanii do uczestników walk o stolicę napisano ponad pół miliona kartek!

Czas trwania akcji do 2 października.

LO Czersk

Więcej informacji na stronie www.bohateron.pl

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.