1-10-21
Czersk. Relacja z meczu – ZDJĘCIA
Wysoka wygrana piłkarek nożnych Olimpii Czersk

W minioną niedzielę odbyły się Derby Powiatu Chojnickiego. Rywalem Olimpii Czersk były zawodniczki MKS Chojniczanka Chojnice.

Spotkanie poprzedzone było minutą ciszy za zmarłego jednego z założycieli naszego klubu ŚP. Eugeniusza.

Od pierwszej minuty narzuciliśmy swój styl gry sztormując raz po raz bramkę przyjezdnych. Po jednej z akcji sam na sam w końcu otworzyliśmy wynik meczu za sprawą trafienia Natalii Babińskiej w lewy dolny róg bramki.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił, w kwadrans dołożyliśmy 2 trafienia Natalii Babińskiej oraz Wiktorii Czapiewskiej. Kolejną bramkę zdobyliśmy po stałym fragmencie gry - piłkę zagraną z rzutu różnego przez Zuzie Chmarę pięknym strzałem w bramce umieściła Agnieszka Gornowicz.
W końcówce spotkania po sporym zamieszaniu w polu karnym piłkę w bramce umieściła ponownie Agnieszka Gornowicz ustalając tym samym wynik spotkania.

3 punkty zostają w Czersku!

Olimpia - Chojniczanka 5-0 (1-0)

Naszym kontuzjowanym zawodniczkom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! Jesteśmy z wami

Olimpia Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.