8-09-18
Gm. Czersk. Rajd Kaszubskiej Marszruty w ramach zadania „Pomorskie kołem się toczy do Chojnic”.
Wystartowali z Czerska, jadą do Chojnic

Grupa kilkunastu cyklistów wystartowała dziś (8.09) o godz. 9.00 z Czerska - uczestniczy w Rajdzie Kaszubskiej Marszruty w ramach zadania „Pomorskie kołem się toczy do Chojnic”. Miłośnicy rowerów jadą do Chojnic, mają do pokonania ok. 30 kilometrową trasę, po drodze dołączą do nich mieszkańcy Rytla.

Rajd ma charakter gwiaździsty. Rowerzyści docierają do Chojnic (park Tysiąclecia) trasami Kaszubskiej Marszruty na terenie powiatu chojnickiego. Każdy uczestnik rajdu otrzymuje upominek startowy oraz możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród - nagroda główna rower.

Po zakończeniu Rajdu Kaszubskiej Marszruty w Parku Tysiąclecia w Chojnicach, w ramach obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, odbędzie się Święto Powiatu Chojnickiego - zaplanowano wspaniałą zabawę z zespołami GOOOD, MeloMany oraz legendarnym zespołem Kombi. (PROGRAM – TUTAJ).

(red)

Start cyklistów z Czerska – zdjęcia - 8 września, godz. 9.00:

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.