26-07-19
Powiat chojnicki. 27/28 lipca
Wystawy psów w Chojnicach

Kaszubska Wystawa Psów Rasowych w Chojnicach cieszy się niesłabnącą popularnością. Pod względem ilości uczestników dorównuje wystawom w większych miastach - Koszalinie czy Toruniu. Kolejna jej odsłona już w niedzielę 28 lipca.

Wystawa psów odbędzie się jak zwykle na boisku przy Parku Wodnym w sobotę i niedzielę 27/28 lipca. Pierwszego dnia (sobota) na boisku będzie można podziwiać psy 2. Grupy FCI, a dzień później już po raz 42 wystawa psów rasowych, gdzie w tej edycji zgłoszono rekordową ilość wystawców.

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę impreza rozpocznie się od godz. 10 i potrwa do 14. Bilety dla dorosłych w cenie 10 zł, dzieci wchodzą za darmo.


- W tym roku będzie zaprezentowanych 810 psów 172 ras. Jeszcze tyle ras w Chojnicach nie mieliśmy - mówi Waldemar Spichalski wiceprezes Związku Kynologicznego w Polsce.   |  fot. nad.

(red.)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.