24-03-18
Czersk. Przepiękne dekoracje sprawią, że będzie na co popatrzeć
XII Czerskie Spotkania Wielkanocne

Burmistrz Czerska, Zrzeszenie Kaszubsko Pomorskie o/Czersk  oraz Ośrodek Kultury w Czersku serdecznie zapraszają sołectwa oraz organizacje pozarządowe z terenu Gminy Czersk do udziału w XII Czerskich Spotkaniach Wielkanocnych.


Impreza odbędzie się 26 marca 2018 r. (Wielki Poniedziałek) w Ośrodku Kultury w Czersku o godz. 16.00.

Czerskie Spotkania Wielkanocne to z pewnością święto naszej lokalnej tradycji i kultury, a przy tym okazja do spotkania i rozmów. Uginające się od przysmaków stoły nie tylko będą zaspakajały nawet największe apetyty, ale przede wszystkim cieszyły oczy! Przepiękne dekoracje sprawią, że będzie na co popatrzeć. Na stołach wielkanocnych królowały będą serniki i paschy, które są tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu.

Dodatkowo Organizatorzy zapraszają do udziału w „Konkursie niespodzianka” a€“ więcej szczegółów zdradzimy podczas uroczystości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców do odwiedzenia Czerskich Spotkań Wielkanocnych, które uświetnią uczestnicy zajęć wokalnych Ośrodka Kultury w Czersku.

Serdecznie zapraszamy!Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.