17-03-18
Powiat chojnicki. Wiele osób skorzystało z tej szansy
XIV Powiatowe Targi Pracy

Już po raz kolejny w Chojnicach odbyły się XIV Powiatowe Targi Pracy. Zapewne nie wszyscy, którzy szukają zatrudnienia w powiecie chojnickim, zyskali na nich oferty, ale wiele osób skorzystało z tej szansy.


Organizatorzy zapewnili wczoraj (16.03) wystawcom bezpłatne przygotowanie stanowisk, a odwiedzającym targi bezpłatny dostęp do informacji o wystawcach, przedstawianych przez nich ofert oraz materiałów promocyjnych i reklamowych.

Przygotowano 137 stanowisk. W trakcie targów pracodawcy i pracobiorcy mieli możliwość zapoznania się z wzajemnymi oczekiwaniami. W bezpośrednim kontakcie osoby poszukujące zatrudnienia miały okazję zapoznać się z ofertami pracy i stawianymi przed nimi wymaganiami, a pracodawcy mieli sposobność do promocji swojego przedsiębiorstwa.

Wystawcy przygotowali szereg ulotek informacyjnych i folderów reklamowych oraz gadżetów, które rozdawali odwiedzającym. Ci ostatni mogli też wypełnić ankietę dotyczącą piątkowych targów. Targi Pracy to impreza cykliczna o uznanej już renomie, na trwale zapisana w kalendarz imprez powiatu chojnickiego. Jej celem jest przede wszystkim umożliwienie osobom poszukującym zatrudnienia, bezpośredniego kontaktu z pracodawcami.

(m.n.)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.