31-03-19
Czersk. WYNIKI, ZDJĘCIA
XVIII Międzygminny Konkurs Matematyczny

W sobotę od godziny 9.00 do godziny 12 w LO im. Wincentego Pola odbył się już XVIII Międzygminny Konkurs Matematyczny. W tym roku po raz pierwszy przystąpili również uczniowie kończący szkołę podstawową.

W etapie szkolnym uczestniczyło 20 okolicznych szkół a do finału zakwalifikowali się uczniowie z 12 szkół. Czersk (AS i SP2), Karsin, Łąg, Zblewo, Czarna Woda, Brusy, Śliwice, Szlachta, Bytonia, Kaliska, Rytel. Rywalizowały ze sobą aż 44 osoby, najlepsi matematycy w swoich szkołach. Pierwsze miejsce zajęła uczennica Gimnazjum w Czersku, Marzena Leper, drugie miejsce Paweł Brzeziński, również Gimnazjum w Czesku a trzecie miejsce Karol Górecki SP w Zblewie.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a także wszystkim uczestnikom tej wspaniałej, matematycznej rywalizacji. Nauczycielom gratulujemy zdolnych uczniów, doceniamy wkład pracy i zaangażowanie w przygotowania tych wyjątkowych, zdolnych osób i liczymy na dalszą bardzo dobrą współpracę między szkołami.

Do zobaczenia w następnym roku! Pozdrawiamy.

LO Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.