6-07-18
Gm. Czersk. 7 lipca od godz. 16.00
XVIII Święto Pstrąga – zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy na doroczne Święto Pstrąga w Wojtalu. Spotykamy się już 7 lipca o godz.16.00! Nie zabraknie pysznej ryby: wędzonej, smażonej, grillowanej – jak kto lubi!  Natomiast na smakoszy „swojskiej kuchni” czekać będą pyszności przygotowane przez Panie Gospodynie z Kół Gospodyń Wiejskich.

Na scenie zaś ci, których publiczność uwielbia – czyli młodość, energia i uśmiech! Mowa oczywiście o zespole „U Studni” i  Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a także usłyszymy znane przeboje disco-polo grupy ENJOY.

Wieczorem zaś na „pstrągowej” scenie królować będzie SŁAWOMIR w największych hitach, które wszyscy dobrze znamy. Świętowanie zakończy się zabawą pod gołym niebem (do godz. 23.30).

Zapraszamy także na stoiska handlowe oraz stoiska promocyjne naszych Partnerów. Pomyśleliśmy też o naszych Milusińskich, na których czekać będą liczne atrakcje. Tradycyjnie nie zabraknie także konkursów m.in. kulinarnego i plastycznego..

Ponadto wczesnym rankiem, nad wieckimi stawami w konkursowe w szranki stanie około 20 wędkarzy – i tych młodszych, i tych nieco starszych w Spinningu Pstrąga – serdecznie zapraszamy!

UM Czersk

BEZPŁATNE autobusy na „Święto Pstrąga”

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 lipca (SOBOTA) kursować będą z Czerska BEZPŁATNE autobusy na „Święto Pstrąga”. Podajemy „pstrągowy” rozkład jazdy autobusów:

KIERUNEK: CZERSK  – ODRY

miejsce odjazdu: targowisko miejskie w Czersku

Godziny odjazdu z Czerska:

15:30

19:00

 

AUTOBUS POWROTNY:

KIERUNEK: WOJTAL – CZERSK

 Godziny odjazdu z Wojtala:

 20:00

 23:00


 

UM Czersk

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.