25-05-18
Czersk. ZAPRASZAMY NA DEBATĘ
`POROZMAWIAJMY O BEZIECZEŃSTWIE
- MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW`


Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zapraszają na kolejną debatę dla mieszkańców. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie odbędą się 29 maja br. o godzinie 17.00 w świetlicy Ogródków Działkowych „TULIPAN”  przy ul. Towarowej 4 w Czersku. Serdecznie zapraszamy!


Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czersku organizują debatę dla działkowców oraz mieszkańców miasta. Spotkanie odbędzie się 29 maja br. o godz. 17.00 w świetlicy ogródków działkowych „ TULIPAN” przy ul. Towarowej 4. Głównym celem spotkania jest uwrażliwienie działkowców oraz wszystkich mieszkańców na sytuacje, w których można stać się ofiarą przestępstwa.  Policjanci będą też mówić jak poprawić swoje bezpieczeństwo. Funkcjonariusze przekażą również uczestnikom wiele cennych informacji jak postępować w sytuacji zagrożenia. W trakcie debaty policjanci rozmawiać będą również o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacjach „Moja Komenda” i „Regionalny System Ostrzegania”.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Spotkania te pozwalają na wymianę informacji między Policją a mieszkańcami poszczególnych rejonów miasta o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu mogą zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

mat. KPP Chojnice


 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.